Kovovýroba MED-COM

Firma MED-COM bola založená v roku v 1990 ako malá zámočnícka dielňa so zameraním na zákazkovú kovovýrobu. V priebehu rokov, pri neustále narastajúcich objemoch výroby a rozširujúcom sa sortimente, sa firma presťahovala do nových priestorov v priemyselnom areáli na okraji mesta Piešťany.
V súčasnosti jej nosným sortimentom je zákazková kovovýroba, výroba brán (aj s el. pohonom), zábradlí, madiel, manipulačných vozíkov, rôznych iných kovových konštrukcií ako sú prístrešky (LEXAN) a zimné záhrady. Moderným trendom sú v súčasnosti výrobky z nerezovej ocele pre exteriéry, ale aj pre interiéry. Taktiež výrobky pre exteriéry s povrchovými úpravami odolnými voči poveternostným podmienkam ako je zinkovanie.
Podľa požiadaviek zákazníka môžu byť naše výrobky povrchovo upravené striekaním práškovou technológiou KOMAXIT. Ďalej ponúkame obrábanie kovov na sústruhu s max. priemerom obrobku 500 mm a hmotnosťou do 150 kg, frézovanie, rezanie, vŕtanie, zváranie v ochrannej atmosfére (CO2, argón), bodové zváranie a zváranie elektrickým oblúkom. V nadväznosti na uvedené činnosti je firma schopná zaradiť do výrobného programu aj stredne veľké série produktov pre strojársky a automobilový priemysel.

Zásady našej práce

  1.  Každý výrobok opúšťajúci našu dielňu je funkčný, niekoľkokrát priebežne kontrolovaný, bezchybne pripravený na zabudovanie do Vášho projektu na splnenie svojho účelu.
  2.  27 rokov skúseností nás oprávňuje k tvrdeniu, že sme zvládli výrobné procesy. Avšak neustále pracujeme na ich zdokonaľovaní!
  3.  Naučili Sme sa načúvať potrebám našich klientov pochopili sme, že každý názor je dôležitý.

Skúsenosti

  • Konštruktérsky managment 95% 95%
  • Dielenské spracovanie 100% 100%
  • Infraštruktúra a dodávky 90% 90%
  • Údržba a spoľahlivosť 98% 98%

Máte projekt ?

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešenia – od návrhu riešenia cez funkčnú a technickú špecifikáciu až po samotnú realizáciu. Podpora po zrealizovaní projektu je samozrejmosťou!

Zakladateľ

Jaroslav Pobjecký

Zakladateľ, konštruktér
e-mail: med-com@med-com.sk
tel. +421 905 614 066

Partnery